Dlaczego warto organizować szkolenia dla swoich pracowników?


W dzisiejszych czasach dużym problemem każdego pracodawcy jest znalezienie dobrego Pracownika, ale i częsta rotacja.

Co zrobić aby zatrzymać u siebie pracownika?
W większości przypadków rozpoczynający pracę młodzi ludzie są zagubieni i wymagają przeszkolenia. Oczywiście organizujecie im Państwo wewnętrzne szkolenia, jednak z doświadczenia wiem ile wymaga to czasu i cierpliwości aby taka osoba wpasowała się idealnie w wymagania jakie przed nimi stawiacie. W branży hotelowej niestety czasu zazwyczaj brakuje. Często nowych pracowników szkolą osoby, które same od niedawna pracują – więc powielane są pewne błędy lub zaniedbania. Wiele osób przez brak szkolenia, lub złe szkolenie nie czuje się komfortowo w trakcie wykonywanych obowiązków – jest to częsty powód odejścia z pracy.
Dlatego też warto zainwestować w profesjonalne szkolenie. Proszę się nie zastanawiać, że wyszkolony pracownik odejdzie – i tak kiedyś to zrobi. Proszę pomyśleć natomiast ile wniesie do firmy, kiedy w niego zainwestujecie, kiedy będzie wiedział:
  • w jaki sposób profesjonalnie obsłużyć Gości,
  • jak rozmawiać aby sprzedać ofertę hotelu,
  • jak promować produkty jakie hotel posiada,
  • jak radzić sobie z Gośćmi trudnymi, ale i w trudnych sytuacjach.
To wszystko przyczyni się do lepszych wyników finansowych, ale również opinii i oceny Państwa obiektu.

never stop learning
W trakcie moich szkoleń pokazuję na autentycznych przykładach jak poradzić sobie w różnych sytuacjach na jakie trafiamy w hotelu. Uczę jak rozmawiać z Gościem aby wybrał właśnie nasz obiekt na swój pobyt, jak zachęcić go do skorzystania z naszych usług dodatkowych.

Moje szkolenia opierają się głównie na prawdziwych przykładach i sposobach działania, które sprawdziły się w mojej pracy.
Zanim pojawię się u Państwa na szkoleniu, przeprowadzam audyt Państwa obiektu. Rozmowa telefoniczna, wysłany e-mail z zapytaniem, analiza pozostawionych opinii przez Gości i Państwa strony www.

Do każdego obiektu podchodzę w sposób indywidualny, dopasowując szkolenie do potrzeb obiektu jak i zespołu. Po przeprowadzonym szkoleniu przekazuję Państwu swoje spostrzeżenia i propozycję poprawy w wymaganych kwestiach. Do dyspozycji zespołu, który odbył szkolenie pozostaję jeszcze przez dwa tygodnie od momentu jego zakończenia. Po trzech miesiącach od przeprowadzonego szkolenia sprawdzam postępy przeszkolonych osób – mini audyt, spostrzeżenia przesyłam do Państwa.

Jeśli zależy Państwu na przekazaniu praktycznego doświadczenia z branży – jestem przekonana, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści. Mam nadzieję, że moja oferta przypadnie do Państwa gustu i będziemy mieli przyjemność rozpocząć współpracę.