Dodaj rekomendacje
Katarzyna Tomasik - Właścicielka Biura Wypraw Afrykańska Przygoda
2023-12-07 16:36:25

Monika Banach to profesjonalistka, z którą praca to sama przyjemność. Niezwykle pozytywna osoba z ogromem doświadczenia w hotelarstwie, którym chętnie się dzieli. To prawdziwy leader i mentor dla swojego zespołu, zwłaszcza dla młodych ludzi, wkraczających w hotelarstwo. Zarażająca swoją pasją i pomysłami. Niezwykła umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, często nieoczekiwanych. Trudny gość to dla niej pozytywne wyzwanie. Szczerze polecam współpracę z Moniką Banach jako hotelarzem jak i trenerem, szkoleniowcem.
Konrad Kurdej - Dyrektor Pionu Hotelowego i Sprzedaży Pałac Mała Wieś
2023-12-07 16:36:25

W kilku konkretnych słowach. Wielka wiedza w dziedzinie Hotelarstwa połączona z pasją do tego zawodu oraz chęcią dzielenia się doświadczeniem z każdym, kto tego potrzebuje. Współpraca na poziomie Ekspert za każdym razem kiedy mieliśmy przyjemność realizować wyzwania wspólne jak i wspierać innych. Polecam Monikę jako nietuzinkowego szkoleniowca, który niedoświadczoną recepcję zabierze do wydawałoby się odległej galaktyki wiedzy i kompetencji w intrygujący i angażujący sposób. Pięć gwiazdek ode mnie.
Dorota Waga - Ekspert w dziedzinie hotelarstwa i turystyki, właściciel Biura Podróży TRIPYOU
2023-12-07 16:36:25

Monika posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w obsłudze Gościa hotelowego, na każdym etapie kontaktu z hotelem oraz kompetencje organizacji pracy oraz zarządzania Zespołem. Jej doskonałe umiejętności interpersonalne oraz sposób komunikacji, sprawiają że zjednuje sobie sympatię zarówno klientów jak współpracowników. Bardzo miło wspominam wspólne lata pracy. Szczerze polecam Monikę oraz Jej usług doradcze.
Barbara Łubocka - Trener ds. sprzedaży w Media Expert – Terg
2023-12-07 16:36:25

Monika to wulkan energii! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Bardzo dobrze zna się na branży hotelarskiej, swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem pomaga, zarówno nowym Pracownikom jak i z długim stażem, zdobywać kompetencje z zakresu budowania relacji i satysfakcji Gości hotelowych. Pokazuje, jak łatwo można poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, zaopiekować się emocjami Gości a przy okazji zadbać o swój komfort pracy. Wszystko to prowadzi do: zmniejszenia rotacji wśród załogi, wyższe oceny na Google oraz rekomendacje wśród Rodziny, Znajomych i w sieci. Widziałam, jak Monika przekazuje wiedzę, zaraża swoim optymizmem oraz stwarza możliwości przećwiczenia umiejętności i wiem, że warto w Hotelach i Restauracjach zainwestować w takie szkolenia.
Marek Malinowski - Konsultant biznesowy, Trener Biznesu, Lean/Change Manager
2023-12-07 16:36:25

Monika to przemiła osoba? Uczestnictwo w szkoleniach, które prowadzi to czysta przyjemność. Jest w pełni zaangażowana w to co robi i przekazuje wiedzę z pasją. To wszystko składa się na profesjonalizm Moniki!?
LEŚNE WROTA NAD JEZIOREM
2023-07-21 00:18:02

Jest osobą kontaktową, dostępną i zawsze uśmiechniętą. Z dużą cierpliwością i spokojem wszystko nam tłumaczy. Rezultaty naszej współpracy widzimy w ilości dokonywanych rezerwacji. Serdecznie polecamy współpracę z Moniką. Kasia i Rafał Leśne Wrota nad Jeziorem
KORMORAN Hotel
2023-07-21 00:05:04

Pani Monika Banach z Gościnność w trampkach przeprowadziła dwudniowe szkolenie dla pracownic naszej recepcji. Tematyka szkolenia obejmowała profesjonalną obsługę recepcji, ale i sposoby radzenia sobie z kryzysowymi sytuacjami. Szkolenie obejmowało również dodatkowe konsultacje z kierownikiem recepcji. Najlepszą referencją jest zadowolenie pracowników ze szkolenia, a do nas z recepcji dochodzą same głosy zadowolenia.
Wrocławska Akademia Biznesu
2023-07-20 23:53:28

Jej bardzo obszerna wiedza, teoretyczna, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, świetną znajomością branży hotelarskiej, zaangażowaniem oraz wysoka kultura osobista sprawiają, ze pani Monika Banach jest jedna z najbardziej cenionych i lubianych przez studentów wykładowczyń. Prowadzone przez nia zajęcia są zawsze starannie przygotowane, niezwykle ciekawe oraz charakteryzują się dużym zróżnicowaniem używanych form i metod dydaktycznych. Pani Monika Banach jest pracownicą zdyscyplinowana, punktualna i dobrze zorganizowana.